Sadece Göcek, Sadece sailing, mükemmel servis
0 530 480 7500

Adım Adım Tekne Kiralama

Tekne Kiralama ve Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk; Tatilden Daha Fazlası
Mavi Yolculuk; Tatilden Daha Fazlası
Mavi Yolculuk turları; Bodrum, Marmaris, Göcek, Bozburun ve Fethiye bölgelerinden başlayarak sizi sayısız şirin liman kasabasına, koylara ve tenha adalara götürür. Seyir asla unutamayacağınız yeni bir dünyanın kapılarını aralar. Akdeniz sahil şeridinin sularında yelken açmayı yılların tecrübesi ile birleştirmek isterseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tekne tipi ve rota seçeneği sizler için sitemizde mevcuttur. En iyi seyri planlayabilmek için aşağıdaki noktalar dikkate alınmalıdır.

Tarih Seçimi

Önemli Bir Ayrıntı Olan; Tarih Seçimi
Önemli Bir Ayrıntı Olan; Tarih Seçimi
Mükemmel yolculuklar, iyi bir planlama ve organizasyonla başlar. Teknelerimiz cumartesi günleri çıkışlı olup, gelecek cumartesi günü geri dönecek bir program çerçevesinde çalışır. Bu yüzden tatilinizin başlangıç ve bitişini planlamak çok önemlidir.

Ege ve Akdeniz yelken sezonu Nisan ayında başlar ve hava garantili olduğu için her yıl Ekim ayı sonuna kadar devam eder.

Rota Belirleme

Hepsi Birbirinden Güzel Rotalar
Hepsi Birbirinden Güzel Rotalar
Mavi yolculuk sadece tekneden ibaret olmadığı için, deniz yolculuğunun yanı sıra sahilde kısa yürüyüşler yapabilir, kara turlarına katılabilir ve bu inanılmaz bölgenin tarihi ve kültürünün bir parçası olabilirsiniz. Bu nedenle, tercih edilen günde dört saatlik seyir süresi, limanları, adaları ve koyları keşfetmek için bolca zaman sağlar. Rotanızı kişisel olarak görmek istediğiniz destinasyonlar ile seçmek yolculuğunuzu unutulmaz hale getirecektir.
Ayrıca turunuza nerede başladığınız ve nerede bitirdiğiniz, limanların havaalanından veya seyahat edebileceğiniz başka bir destinasyondan ne kadar uzakta olduğu özelliği ile önemli bir faktördür.

Bütçe Planlaması

Herkesin Cebine Uygun Seçenekler
Herkesin Cebine Uygun Seçenekler
Mavi Yolculuk fiyatları, seçilecek tekne tipi (gulet, motoryat, yelkenli), seçilen teknenin kalite sınıfı (standart, lüks, delüks,), tura çıkacak misafirlerin sayısı, tatil süresi, mürettebat seçimi ile doğrudan ilgilidir. Göcek Sailing ailesi olarak, yukarıda saydığımız seçimler dahilinde size en uygun kiralamayı bulmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Mavi yolculuk tatilleri, hayallerinizi beklentilerinizin ötesinde gerçekleştirmek için çeşitli alternatif seçeneklerle planlan maktadır.

Tekne Seçimi

Yelkenli/Gulet/Katamaran/Motoryat
Yelkenli/Gulet/Katamaran/Motoryat
Tekne seçimi, bütçesi ne olursa olsun, teknede bulunacak kişi sayısı ile doğrudan ilgilidir. Müşteri temsilcimiz yılların tecrübesi ile sizlere mevcut teknelerimizden en uygun olanları önermek için hazır olacak. Sizi tanımak ve gemide nasıl zaman geçirmek istediğinizi anlamak, mevcut seçenekler arasından en iyi seçimi yapmamıza yardımcı olacaktır. Türkiye'de yelken açarken memnun kalacağınız bir tavsiye sunmayı amaçlıyoruz.

Ulaşım

En Çok Tercih Edilen Ulaşım Şekli: Hava Yolu
En Çok Tercih Edilen Ulaşım Şekli: Hava Yolu
Göcek'e hava, kara veya deniz yolu ile ulaşabilirsiniz. Deniz yolu ile ulaşacaksanız gelmeden önce Göcek marinaları sayfamızdan marinaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Karayolu kullanarak gelmek isteyenler Burdur, Antalya, Muğla bağlantısı ile tüm illerden gelebilir. Genellikle tüm büyükşehirlerimizden Fethiye veya Dalaman'a otobüs seferleri bulunuyor.

Göcek'e havayolu ile gelmek hem daha kolay hem de mesafe çok kısa, Dalaman havalimanına 25 dk mesafede olması, hafta sonu kaçamağı için Göcek'i tercih sebebi yapıyor. Havalimanından Göcek'e gelmek için sizi uçaktan indiğinizde karşılayan transfer araçlarımıza önceden rezervasyon yapmanız gerekiyor.