Sadece Göcek, Sadece sailing, mükemmel servis
0 530 480 7500

Çocuklu Aileler İçin Tekne Tatili

Güvenli ve Eğlenceli Vakit Geçirme Fırsatı

Her Yaşa Uygun Tatil
Her Yaşa Uygun Tatil
Tekne tatilleri genellikle yetişkinler için düzenlenen, eğlenceli aktiviteler olarak bilinir ve bu görüntü, akşam yemeği için şampanya yudumlayan veya şık giyinen çiftleri gösteren broşürlerle desteklenir.
Ama bu, madalyonun sadece bir yüzüdür. Aslında tekne tatilleri size yetişkinlerle olduğu kadar çocuklarla
da harika bir tatil fırsatı sunar.
Misafirlerimizin çoğu, çocuklarla tekne tatiline gelmenin iyi bir fikir olup olmadığını soruyor, bunu sadece
güvenlik nedenleriyle değil, aynı zamanda çocukların teknede kendilerini kapalı hissedeceklerinden ve tatili mahvedeceklerinden endişelendikleri için de düşünüyorlar.
Bunlar geçerli kaygılardır, ancak deneyimlerimize göre bu durum daha önce hiç yaşanmadı. Aksine çocuklar teknede olmayı severler, teknenin kurallarına saygı duymayı öğrenirler ve normalden daha iyi davranırlar çünkü bu süreç onlar için olumlu ve öğretici bir tecrübe olur.
Özetle korkulanın aksine, çocuklar tekneleri sever ve güzel vakit geçirirler.

Katamaranlar ve Avantajları

1- Konfor

Geniş Güverte Alanı
Geniş Güverte Alanı
Yelkenli tekneler içerisinden katamaran kiralamanın en önemli avantajı; ferahlığı sayesinde elde edeceğiniz konfor ve mahremiyettir .
2 gövde arasında ki bölge,  daha büyük ve daha konforlu ortak alanlar sağlar. Kadırga ve salonun kıç güverte ile aynı seviyede olması daha heybetli bir his ve dışarıya kolay erişim sağlar.
Katamaranlar arka kokpit tasarımı ve mutfağın üzerinde ki direksiyon simidi ile, konuklarına standart bir yelkenliye göre daha fazla mahremiyet sunar. Gölgelik ile korunan yemek alanı, manzarayı kaçırmadan güneşten uzak bir tatil keyfi yapmak isteyenler için mükemmel bir mekandır.
Her bir gövde üzerindeki geniş dahili merdivenler sayesinde denize kolayca girip çıkabilir veya suyun ayaklarınıza karışmasını sağlamak için orada oturabilirsiniz.
Trambolin olmayan bir katamaran yoktur. Geniş ön güverte ağ misafirlerin; güneşlenmek, arkadaşlarla sohbet etmek veya gün batımının keyfini çıkarmak için en sevdiği bölgedir. Denizin üzerinde uçma hissi sağlayan turkuaz sular sadece bir metre aşağıdadır.
360º görkemli panoramik manzaraların keyfini çıkarırken rahatlayın ve tekrar canlanın...

2- Kolayca yelken açın

Dengeli ve Güvenilir
Dengeli ve Güvenilir
Deniz tutması olanlar ve çocuklarla seyahat edenler için katamaranlar en iyi seçimdir. 
2 gövde, çoğu hava koşulunda katamaranlara su üzerinde daha fazla denge avantajı sağlar. Dalgadan daha az etkilenirler ve çok nadir durumlarda 5 dereceden fazla eğilirler ama endişelenmeyin. Yiyecek ve içecekleriniz dökülmeyecektir.

3- Daha Fazlasını Keşfedin

Daha Yüksek Hız, Daha Geniş Alan Avantajı
Daha Yüksek Hız, Daha Geniş Alan Avantajı
Katamaranlar, sığ sulara, küçük koylara ve gizli yerlere en rahat erişimi sağlayan avantajlı bir gövde yapısına sahiptirler.
Katamaranların hızı sayesinde tatil süresince zamandan da en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Katamaranlar genellikle standart yelkenli teknelerden daha hızlıdır, bu nedenle bir günde daha fazla plaj keşfedeceksiniz. Katamaran ve standart yelkenli arasındaki en temel fark genişliktir. Katamaran iki adet yelkenli yapısına sahiptir. Daha büyük yelkenler taşıyabilen katamaranlar bu doğrultuda daha fazla hız yapabilirler. Bu teknelerin ince gövdeleri seyir esnasında daha az sürtünmeye maruz kalır.