Sadece Göcek, Sadece sailing, mükemmel servis
0 530 480 7500

Göcek Hakkında

Göcek Bölgesinde Kiralık Yelkenliler ve Gezilecek Yerler

Göcek'te Yelkenli Deneyimi
Göcek'te Yelkenli Deneyimi

Göcek, özellikle sessizliği ve bozulmamış doğası ile diğer tatil bölgelerinden çok farklıdır. Toros dağlarının Akdeniz’de son bulduğu bölgede bulunması nedeniyle, çok fazla ada ve koya sahiptir. Göcek, doğal dalga kıranları sayesinde, havuz gibi güvenli bir denize sahiptir ve hem amatör hem de profesyonel yelkencilerin yaşayabilecekleri tüm zorlukları bertaraf etmektedir. Ada ve koylarının doğal zenginlikleri ile dünya üzerinde tanınmaktadır.

Mavi yolculukta ilk durak olan Göcek‘te, tüm teknelere ev sahipliği yapan altı adet marina vardır. Uluslararası Dalaman HLM'na 22 km uzaklıkta olmasından dolayı, hava yolculuğu daha çok tercih edilmektedir. 

Göcek dünya üzerinde benzersiz koyları, adaları, sakinliği ve turizm hassasiyeti ile tüm misafirleri hayran bırakıyor. Tertemiz Akdeniz suları, yemyeşil çam ormanları ve plajları ile saklı bir cennet olarak kabul edilen Göcek koyları ve adalar, Göcek’i deniz tutkunları için vazgeçilmez bir rota haline getirmiştir. Yerli, yabancı tüm turistlere hizmet verecek kapasitede kaliteli konaklama birimleri, günübirlik tekne turu hizmeti veren eğlenceli sahili, yakın mesafedeki birçok plaj ve koyu ile tatilciler için birçok alternatif sunmaktadır.