Sadece Göcek, Sadece sailing, mükemmel servis
0 530 480 7500

Mavi Yolculuk Rehberi

Teknede Yaşam

Sevdiklerinizle Teknede Yaşam
Sevdiklerinizle Teknede Yaşam
Hareket günü geldiğinde, acenteniz ile mavi yolculuk için gerekli son ayrıntıları konuştuktan sonra, kısa bir tekne tanıtımı ile yolculuğa çıkmaya hazır hale gelmiş olursunuz. Seçtiğiniz rotada ilerlerken, küçük ikramlarla tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayın. Teknede dolaşırken rahat etmeniz ve olası kazalara ihtimal vermemek için seçtiğiniz ayakkabının uygun olması büyük önem taşır. Rahat ve keyifli bir tekne gezisi için yalın ayak gezmemeli veya düşme olasılığını arttıran topuklu ayakkabıları tercih etmemelisiniz. Ayrıca çok sert tabanlı ayakkabılar tekne yüzeyinin çizilmesine veya zarar görmesine neden olabilir. Bu yüzden teknede yumuşak tabanlı bir terlik veya sandalet tercih etmeli, karada ise spor ayakkabı kullanmalısınız. Teknelerimizde kabinler haricinde arka platform veya yüzme merdiveni yanlarında da duş bulunmaktadır. Günlük ortalama iki koyda duraklama olmakta, son durak ise geceyi geçireceğiniz koy veya liman olmaktadır. Guletlerde seyirler genellikle ana motor ile yapılır fakat sizlerin isteği ve hava şartlarının uygun olması doğrultusunda yelken zevki de yaşayabilirsiniz. Mavi yolculuk yapılırken günlük ortalama dört saatlik seyir süresi uygulanır. Bu süreyi aşan özel istekleriniz olması durumunda, ek maliyetler misafirlerimizce karşılanarak karşılıksız bırakılmaz.

Eğlence Ekipmanları

Serinletici Bir Dalış Deneyimi
Serinletici Bir Dalış Deneyimi
Eğer şansınız varsa akşam yemeğinde yiyeceğiniz balığı denizden kendiniz tutabilirsiniz. Bunun için tüm standart teknelerimizde olta takımı, şnorkel, palet, gözlük ve servis botları bulunuyor. Bazı yatlarımızda ücretsiz yararlanabileceğiniz rüzgar sörfü, kano ve benzer deniz araçları mevcuttur. Banana, fly fish, ringo, su kayağı gibi su sporları yapmak isteyen misafirlerimiz bazı ziyaret edilen koylarda bu sporlardan faydalanabilirler. Kaptanınız bu koylar konusunda size yardımcı oluyor.

Küçük Kara Turları

Yanınıza spor ayakkabısı almanızda yarar var. Bazı koy ve adalarda karaya çıkma imkanı bulacaksınız. Çam ormanları içinde kısa yürüyüşler yaparak birbirinden ilginç doğal ve tarihi yerleri keşif fırsatı yakalayacaksınız.
Teknenizde kendinizi, dostlarınız arasında küçük oyunlarla eğlenirken veya hoş dost sohbetleri arasında bulacaksınız... Bazen de sessiz koylarda bu huzurun bitmeme hayalini kuracaksınız.
Karada Keyifli Yürüyüşler
Karada Keyifli Yürüyüşler