Sadece Göcek, Sadece sailing, mükemmel servis
0 530 480 7500

Mavi Yolculuk Hayatı

Mavi Yolculuk Hayatını Yaşa

En güzel anları ölümsüzleştirin
En güzel anları ölümsüzleştirin
Mavi yolculuk hayatı bağımlılık yapıcıdır. Daha ilk deneyiminizde deniz hayatına aşık olacağınızı garanti ediyoruz. Göceksailing ailesi olarak siz değerli misafirlerimize çok çeşitli olanaklar sunduğumuz için unutulmaz bir tatil yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Yolculuğunuzun uzunluğunu ve tercih ettiğiniz limanları göz önünde bulundurarak, sizin için her zaman mükemmel güzergahı oluşturuyoruz. 
Duyularınızı, merakınızı ve anı yaşama arzunuzu şımartmak için kendinize izin verin.
Uzun bir süre aklınızdan çıkaramayacağınız, üstün hizmet özgürlüğü ile planlanan tatilinizin tadını çıkarın.

Tam Rahatlama

Keyifli aktiviteler bir arada
Keyifli aktiviteler bir arada

Nefes kesen koylara, keşfedilmeyi bekleyen adalara ve en berrak sulara giden yolu bulmak için tecrübeli mürettebatınıza güvenebilirsiniz.

Göceksailing ile her şey mümkün. Konaklamanız boyunca VIP muamelesi görürken, bir yandan da nihai özgürlüğün tadını çıkaracaksınız.

Kristal mavisi sularda yelken açarken, karadan göremeyeceğiniz manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. O yüzden güvertede rahatlayın, arkanıza yaslanın, ve akıllara durgunluk veren eşsiz huzuru deneyimleyin.

Bir sonraki demirleme yerinize vardığınızda yüzebilir, manzaralı yoga yapabilir, şnorkelli yüzmeye gidebilir, tüplü dalış ayarlayabilir veya deniz kaplumbağalarını görebilirsiniz.

Maceranız Ortaya Çıkıyor

Su sporları ile eğlenceyi ikiye katlayın
Su sporları ile eğlenceyi ikiye katlayın

Macera, yeni deneyimlerin heyecanını ve sürprizini yaşamanızı sağlar.

Macera duygunuzu nasıl uyandırmak isterseniz isteyin, tekne yolculuğu sizi bir keşif yolculuğuna çıkaracaktır. Yani ister deniz kaplumbağaları, benekli yunuslar, ister antik kültürel yerleri keşfediyor olun, size uygun bir macera mutlaka vardır.

Macera, bir şeyi ilk kez denemek anlamına da gelebilir. Şnorkelle yüzme veya tüplü dalış öğrenme fırsatını yakalayın. Çocuklar ve yetişkinler teknede bir çok su sporu oyuncağı ve ekipmanı bulabilir. Kano, balık tutma veya tekneden çekilerek su kayağı yapmak bunlardan yalnızca bazıları.

Belki de doğa veya kültürel miraslar sizin için maceranın merkezindedir. Bağlantıları iyi olan ekibimiz, siz ve aileniz için ömür boyu hatıralar yaratacak her türlü benzersiz deneyimi ayarlayabilir.

Gerçek Misafirperverliği Deneyimleyin

Her zaman hazır mürettebat
Her zaman hazır mürettebat
Mavi yolculuk geleneğini bir sonraki seviyeye taşımak; yolculuğun benzersiz deneyimi ile duyularınızı, merakınızı ve anı yaşama arzunuzu şımartmak için kendinize izin vermek arasında bir denge bulmak anlamına gelir. Üstün hizmet seçme özgürlüğü ile birleştiğinde, sonsuza kadar sizinle kalacak türden bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. 
 
Kendinizi şımartmanın, ekibimizin gerçek misafirperverliğinden daha iyi bir yolu yoktur. Özenli ekip, ihtiyaçlarınızı tahmin etme ve beklentilerinizi akla gelebilecek her şekilde aşma konusunda uzmandır. 
 
Bu nedenle, ailenizle seyahat ediyorsanız, etkinlikler çocuklarınızın tutkularına göre uyarlanır. Kahvaltıya geldiğinizde çayınız veya kahveniz masadadır. Özel günler eğlenceli ve kişisel şekillerde kutlanır. Mürettebatınız tarafından zahmetsizce gerçekleştirilen sayısız düşünceli eylem sonsuza kadar anı olarak sizinle kalacak.

Uluslararası Güzellikte Turkuaz Sular

Xanthos Antik Kenti
Xanthos Antik Kenti
Akdeniz ve Ege denizlerinin buluştuğu bölge, dünyanın en güzel koyları ve adaları olarak biliniyor. Türkiye ve Yunan Oniki Adaları, keşfedilmeyi bekleyen eşsiz bir kültüre sahip zengin bir tarihe sahiptir. 
İnanılmaz güzellikteki mavi denizle çevrili sahil şeridi, zeytinlikler, kayalıklar ve çam ormanları ile çevrili geniş ve bozulmamış plajlarla doludur.
Geziniz sırasında ziyaret edebileceğiniz birçok pitoresk kasaba var.
Mavi yolculuğunuza, genellikle "maviyle yeşilin buluştuğu nokta" olarak adlandırılan hareketli Göcek bölgesinden başlayın. Göcek şirin sahil köyü, mükemmel balık restoranları ve dalış için kristal berraklığında suları ile, Bodrum gece hayatı ve biraz bohem atmosferi ile ünlüdür. Marmaris hareketli ve renkli bir liman kentidir. Fethiye'de ise antik Likya mezarlarını keşfedebilir, ardından bölge merkezinde akşam yemeğinden önce büyüleyici geleneksel pazarlara göz atabilirsiniz.