Sadece Göcek, Sadece sailing, mükemmel servis
0 530 480 7500

En Popüler Mavi Yolculuk Rotaları

Türkiye'deki birçok mavi yolculuk rotasından en popüler olanları sizler için listeledik. Ziyaretçilerine en güzel koyları ve tarihin izlerini en güzel şekilde taşıyan antik kentleriyle Türkiye, mavi yolculuk fırsatlarını da en güzel şekilde size sunuyor.

Göcek > Kaş > Kalkan > Göcek (1 Haftalık Rota)

Göcek, Gemiler adası, Yeşilköy, Kaş, Tersane Adası, Kale, Fenerli, Almanlı koyu, Demre, Gökkaya, Kekova, Kalkan, Turunç Pınarı, Samanlık koyu, Göcek

Göcek > Marmaris > Yunan adaları (1 Haftalık Rota)

Göcek, Dalyan, Kauonos, Ekincik, Marmaris, Yunan Adası, Rodos Adası, Simi Adası, Marmaris Limanı, Bedir Adası, Marmaris, Göcek.

Göcek > Marmaris > Göcek (1 Haftalık Rota)

Göcek, Tersane adası, Cleopatra hamamı, Ekincik (Dalyan & Kaunos), Turunç Bükü, Cennet Adası, Marmaris, Kumlubük Koyu, Semizce Koyu, Ağ limanı, Dış Göbün, Bedri Rahmi/Sarsala koyu, Yassıca Adalar, Samanlık koyu, Göcek.

Göcek > Antalya > Göcek (1 Haftalık Rota)

Göcek, Gemiler Adası, Kalkan, Kaş, Kekova, Finike, Çavuş Limanı, Cineviz, Tekirova, Kemer, Antalya, Göcek

Göcek > Fethiye > Göcek (1 Haftalık Rota)

Göcek, Taşkaya Koyu, Kapıdağ, Fethiye, Karacaören, Gemiler Koyu, Kelebekler Vadisi, Ekincik, Baba Adası, Batık Koyu, Batıkkaya Koyu, Dip Koyu, Göcek

Göcek > Marmaris > Bodrum ve Koyları > Göcek (2 Haftalık Rota)

Göcek, Hamam koyu, Göbün, Ekincik, Kaunos, Marmaris, Kızılkum, Turunç Bükü, Bozburun, Selimiye koyları, Hisarönü, Datça, Palamut Bükü, Knidos, Gökova, İngiliz Limanı, Cleopatra Hamamı, Ören Koyu, Bodrum, Karaada, Bodrum Akvaryum koyu, Gümbet koyu, Göcek

Göcek > Marmaris > Bodrum ve Yunan Adaları (2 Haftalık Rota)

Göcek, Göbün koyu, Ekincik koyu, Marmaris, Rodos, Simi adası, Selimiye Adası, Datça, Knidos, Bodrum Akvaryum Koyu, Kos Adası, İnceburun, Bozburun, Serçe Limanı, Marmaris Turunç, Göcek

Fethiye

Fethiye / Gemiler Adası
Fethiye / Gemiler Adası
Fethiye, kuzeye açık ve etrafı küçük ve büyük adacıkların serpildiği çam ağaçlarıyla dolu muhteşem bir turizm kentidir. Kültürel zenginlikleri ve doğal güzellikleri  Fethiye'yi Türkiye'nin en önemli mavi yolculuk rotalarından biri haline getiriyor. Rota, yol boyunca nefes kesici doğa harikalarına sahip.

Ölüdeniz

Mavinin Her Tonu / Ölüdeniz
Mavinin Her Tonu / Ölüdeniz
Baştan çıkarıcı güzelliği ile Ölüdeniz, adından da anlaşılacağı gibi tamamen büyüleyici bir yer. Yeşilin, mavinin ve morun her tonu görülebilir. Rota, Ölüdeniz'in güzel doğasını keşfetme fırsatı veriyor. Tanrı'nın dünyaya bahşettiği bir cennet olarak nitelendirilen Ölüdeniz, dünyaca ünlü bir mavi yolculuk destinasyonudur.

Göcek

Göcek / Yassıca Adaları
Göcek / Yassıca Adaları
Göcek, birbirinden güzel sayısız koyuyla mavi yolculuk teknelerinin en gözde mekanıdır. Ayrıca yatlar için her türlü hizmeti sunan altı marina bulunmaktadır. Göcek adaları dünyanın her yerinden jet sosyetenin buluşma noktalarıdır.

Kemer

Antalya / Kemer
Antalya / Kemer
Kemer, Türkiye'nin büyük bir tatil beldesidir. Temiz plajlar, alışveriş olanakları ve canlı gece hayatı birçok tatilciyi cezbeder. Tarihi değerlerinin yanı sıra 2 km uzunluğundaki sahili ile Adrasan, ormanın kıyı ile buluştuğu noktada Tekirova ve mavi bayraklı plajları ile ünlü Beldibi, turkuaz renkli denizi kucaklamak isteyenlerin buluşma noktalarıdır.

Bodrum

Bodrum / Bağla Plajı
Bodrum / Bağla Plajı
Bodrum, tarih boyunca kıskançlıkla korunan bir cennet olmuştur. Mavi yolculuğun doğum yeri olan Bodrum, muhteşem koyları, kaleleri, pırıl pırıl beyaz evleri, dar sokakları ve lüks yatlarıyla ünlü bir tatil beldesidir. Güzergah, güney Ege kıyılarının sonsuz durgun sularında mavi ve yeşilin muhteşem renk karışımını kapsıyor.

Marmaris

Marmaris
Marmaris
Marmaris, Ege ve Akdeniz'i birbirine bağlayan cennet gibi bir sahil kasabasıdır. Bu rota, mavi yolculuğun vazgeçilmez noktaları olan güzel koyları ve berrak suları kapsıyor. Marmaris, bölgenin en büyük yatçılık merkezlerinden biri olmasının yanı sıra Türkiye'nin önemli bir turizm merkezidir.

Datça

Datça
Datça
Üç tarafı denizle çevrili Datça, Akdeniz'in Ege'yi kucakladığı bir başka cennet köşesi. Huzurlu koylar ve gizemli antik Knidos kenti fenomen ve görülmeye değer. Rota, Datça'dan başlayarak keşfedilmemiş cennetleri kapsıyor.

Kaş

Kaş
Kaş
Kaş, hem mavi gezginlerin hem de Likya'yı doğal ve tarihi güzellikleriyle keşfetmek isteyenlerin gözde dinlenme noktalarından biridir. Rota, doğal olarak zengin destinasyonları ve güzel bakir koyları kapsıyor.

Kekova

Kekova
Kekova
Rota, doğayla iç içe deniz tutkunlarının bir başka deneyimidir. Kekova, doğanın tarihle birleştiği ve turkuaz suların binlerce koyla çevrili olduğu bir yeryüzü cennetidir. Kekova çevresindeki koylar her mevsim doğal liman görevi gördüğü için yat işletmecilerinin de en gözde sahilleri arasında yer alıyor.